2019 Champions Banners_R3-03.png
2019 Champions Banners_R3-01.png
2019 Champions Banners_R3-02.png

Intro

Vážení rodiče, milí kempeři,

Na začátku léta pro Vás už po deváté letos připravíme Champions Camp - jediný basketbalový kemp v České republice, který vedou američtí trenéři se zkušenostmi z NBA. Tradičně si můžete vybrat i z našich bonusových akcí - na střelbu zaměřenou Champions Shooting Academy, a Champions Camp Extra, který si klade za cíl prohloubit individuální herní dovednosti. 

Jedním z našich základních principů a hodnot je snaha o zlepšení a i letos si klademe za cíl pozdvihnout úroveň Champions Campu. Můžete se tak těšit na větší mezinárodní účast, vylepšené stravování a nové doplňkové sporty. Tradičně budete trávit více než 3 hodiny denně basketbalem pod vedením Michaela Holtona nebo Mike Sanderse, bojovat v letní lize nebo si na vlastní kůži vyzkoušíte Champions Camp Challenge. 

Pokud se toužíte zlepšit a přes léto na svých dovednostech chcete pracovat, pak věříme, že Champions Camp je pro Vás tou nejlepší volbou. Více informací a fotky z přechozích ročníků najdete na našem Facebooku. 

Těšíme se na setkání s Vámi na začátku léta v Kralupech.

Váš Champions Camp Team


naše filosofie a Základní principy

LIDÉ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naším hlavním cílem je vytvářet podmínky, ve kterých se mohou všichni účastníci, trenéři i veřejnost učit a rozvíjet.

RESPEKT A FÉROVOST

Ke starším, k vrstevníkům i k mladším. K ostatním i k sobě. K těm, kteří učí, i k těm, kteří studují. Chováme se ke každému stejně a s pokorou. 

TVRDÁ PRÁCE A KVALITA

Vždy se snažíme dělat věci nejlépe, jak umíme. Protože když uděláme vše, co je v našich silách, nebude na konci čeho litovat. 

ZÁKLADY

Jedině na pevných základech se dají stavět úspěšné systémy. Základy basketbalu jíme k snídani, obědu i večeři.

VZDĚLÁNÍ

Je nejlepším vybavení do života a majetkem, který nám nikdo nemůže vzít. Vytváříme prostředí, ve kterém se můžeme učit.

ZLEPŠOVÁNÍ A VÝVOJ

Všechno může být vylepšeno a my se neustále snažíme o pohyb dopředu. Stagnace je cestou k zániku. 

ROZMANITOST

Zúčastnit se může kdokoliv. Všichni pocházíme z různých míst, prostředí a kultur. Máme spoustu společného a naše rozdíly chápeme jako příležitost.

ODPOVĚDNOST

Držíme slovo.

2019_BBall_Logos_R3-06.png

Datum: 29.6 - 30. 6. 2019

Cena: 1895 Kč (79 EUR) / 95 Kč (4 EUR) pojištění

Kapacita: 34 hráčů a hráček

Champions Shooting Academy je jednodenní intenzivní basketbalový kemp zaměřený speciálně na rozvoj techniky střelby. 

Sobotní dopoledne strávíme pod vedením Slávky Deutschové, která nás pohybově probudí po posezóní pauze. Poté bude všech 34 účastníků rozděleno na dva týmy. První tým stráví sobotní odpoledne s Michaelem a druhý tým s Mikem. V neděli ráno si obě družstva stanoviště vymění. 

Sobotní večer bude ve znamení střeleckých soutěží o ceny pod vedením obou Američanů.

V ceně Champions Shooting Academy jsou zahrnuty tréninky, oběd, svačina, večeře, pitný režim, noc v hotelu ze soboty na neděli, snídaně a oběd v neděli. 

VYPRODÁNO

2019_BBall_Logos_R3-04.png

Datum: 30.6. - 5. 7. 2019

Cena s ubytováním: 8995 Kč (375 EUR) / 395 Kč (17 EUR) pojištění

Cena bez ubytování:  5995 Kč (250 EUR) / 395 Kč (17 EUR) pojištění

Champions Camp je basketbalový kemp s bohatou tradicí - letos se bude konat už podeváté. Jako hlavní trenéři se představí Michael Holton z Portland Trail Blazers a Mike Sanders, který naposledy působil jako asistent trenéra Utah Jazz. Týmovými kouči se na týden stanou zkušení hráči a hráčky z mnoha evropských basketbalových lig, nebudou chybět ani sportovní specialisté s nejvyššími trenérskými akreditacemi ve svých oborech. 

Hráči a hráčky jsou podle věku a dovedností rozděleni do dvanácti-členných týmů. Každé družstvo provází celým programem team coach, který dětem pomáhá rozumět Američanům, vede týmové tréninky a stará se o děti mimo sportovní program.

Pod přímým dohledem obou Američanů na hřišti budou všichni kempeři minimálně 3 hodiny denně. Hráči a hráčky projdou atletickými a kondičními tréninky, Champions Camp Challenge, koordinačním tréninkem a balančními cvičeními. U videa rozebereme techniku nejlepších playerů světa, v kině shlédneme basketbalový film a poslechneme si vyprávění Američanů o svých zkušenostech z NBA. Každý kemper dostane při slavnostním zakončení Champions Campu report se svými výsledky, hodnocením získaných dovedností, tipy na zlepšení a podepsanou fotografií s oběma Američany. 

Velmi intenzivní program probíhá každý den od 7 do 22 hodin. Každé ráno začínáme budíčkem a snídaní. V 8 hodin se všichni sházíme na hotelových schodech, kde shodnotíme předešlý den a vytýčíme si cíl pro den, který je před námi. Dopolední tréninkový blok se sestává z basketbalového tréninku s jedním z Američanů a dvou kratších jednotek - přednášky a doplňkového sportu. Po obědě je na programu klinika - Američané alternují svá povídání na basketbalová i nebasketbalová témata. Odpolední blok se skládá opět z basketbalového tréninku s druhým z Američanů, team timu a atletického tréninku. Po večeři jsou na programu zápasy letní ligy, povídání s Američany a film v kině Vltava.

O hráče a hráčky je postaráno 24 hodin denně, zdravotník je neustále v pohotovosti. Ubytování je zajištěno v Hotelu Sport včetně 6 jídel denně a pitného režimu.

REGISTROVAT

2019_BBall_Logos_R3-05.png

Datum: 5.7. - 6. 7. 2019

Cena: 1895 Kč (79 EUR) / 95 Kč (4 EUR) pojištění

Kapacita: 34 hráčů a hráček

Champions Camp Extra je náš závěrečný jednodenní basketbalový kemp s limitovanou kapacitou, který bezprostředně navazuje na Champions Camp. Jeho hlavním cílem je rozvinout dovednosti získané v průběhu týdne v komornějším prostředí, a do větších detailů. Michael Holton i Mike Sanders budou mít na svých stanovištích 17 hráčů a hráček najedenou. 

Stejně jako u Champions Shooting Academy, budou účastníci rozděleni na dva týmy. První tým stráví páteční odpoledne s Michaelem a druhý tým s Mikem. V sobotu dopoledne si oba týmy stanoviště vymění. Na závěr jsou pro kempery připravené soutěže o ceny. 

V ceně Champions Campu Extra jsou zahrnuty tréninky, noc v hotelu z pátku na sobotu, snídaně, dvě svačiny, oběd a pitný režim. 

REGISTROVAT

Michael Holton

a

 • V NBA hrál 6 sezón v klubech: Golden State Warriors, Phoenix Suns, Chicago Bulls, Portland Trail Blazers, Charlotte Hornets
 • 13 sezón jako trenér nebo asistent na nejvyšší úrovni NCAA
 • Vyvinul a implementoval program hráčské etikety, který vzbudil pozornost v celých USA
 • Vede MH Basketball Academy
 • Připravuje kempy pro děti a mládež zaměřené na basketbal i správný vývoj dětí mimo hřiště
 • MH je zapojen do několika špičkových trenérských seminářů v USA jako je např. Larry Brown/John Calipari Coaching Clinic
 • Do České republiky přijede podesáté

Mike Sanders

ms

 • Vystudoval univerzitu UCLA, draftován jako číslo 74 v roce 1982
 • V NBA hrál 11 sezón v klubech: San Antonio Spurs, Phoenix Suns, Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers 
 • 15 sezón jako trenér nebo asistent po skončení hráčské kariéry
 • Asistent trenéra v týmech NBA Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Charlotte Bobcats a donedávna Utah Jazz, kde trénoval mj. hráče jako Raja Bell, Richard Jefferson nebo Rudy Gobert
 • Žije v New Orleans, kde vede i sportovní a komunitní centrum mládeže
 • Do České republiky přijede počtvrté

GALERIE

Champions Camp 2018

Champions Camp 2017

Champions Camp 2016

Champions Camp 2015

Champions Camp 2014

Champions Camp 2013

Champions Camp 2012

Champions Camp 2011

STORNO PODMÍNKY

Storno

Partneři

Logo_1_-_Logo_mesta_v_formatu_ai.original.png
Stredocesky kraj
Logo_2_-_Clarion_Converted.original.png
Basket-obchod.cz

KONTAKT

Fakturační adresa:

BK Kralupy, o. s.

U Cukrovaru 1089

Kralupy nad Vltavou

278 01

Korespondenční adresa:

Matěj Řenč

Cukrovar 1084

Kralupy nad Vltavou

278 01

Mgr. Štěpán Řenč

stepan.renc@championscamp.cz

skype: stepan.renc