CSA2020
CC2020

Intro

Vážení rodiče, milí kempeři,

Zvážili jsme všechna pro a proti a rozhodli se pro odložení desátého ročníku Champions Campu na rok 2022. Covidová situace v ČR a ve světě zatím není pořádání větších sportovních akcí ve vnitřních prostorech nakloněna. Mrzí nás to, ale v tuto chvíli věříme, že se jedná o správné řešení.

Pokud jste již zaplatili, dostanete 100% peněz zpátky na Váš účet během několika dnů. 

Děkujeme za pochopení a trpělivost. Přejeme Vám pěkné léto a věříme, že se s Vámi potkáme v roce 2022.

Mějte se hezky,


Champions Camp Team


naše filosofie a Základní principy

LIDÉ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naším hlavním cílem je vytvářet podmínky, ve kterých se mohou všichni účastníci, trenéři i veřejnost učit a rozvíjet.

RESPEKT A FÉROVOST

Ke starším, k vrstevníkům i k mladším. K ostatním i k sobě. K těm, kteří učí, i k těm, kteří studují. Chováme se ke každému stejně a s pokorou. 

TVRDÁ PRÁCE A KVALITA

Vždy se snažíme dělat věci nejlépe, jak umíme. Protože když uděláme vše, co je v našich silách, nebude na konci čeho litovat. 

ZÁKLADY

Jedině na pevných základech se dají stavět úspěšné systémy. Základy basketbalu jíme k snídani, obědu i večeři.

VZDĚLÁNÍ

Je nejlepším vybavení do života a majetkem, který nám nikdo nemůže vzít. Vytváříme prostředí, ve kterém se můžeme učit.

ZLEPŠOVÁNÍ A VÝVOJ

Všechno může být vylepšeno a my se neustále snažíme o pohyb dopředu. Stagnace je cestou k zániku. 

ROZMANITOST

Zúčastnit se může kdokoliv. Všichni pocházíme z různých míst, prostředí a kultur. Máme spoustu společného a naše rozdíly chápeme jako příležitost.

ODPOVĚDNOST

Držíme slovo.

Asset 4@3x2020.png

Datum: 22. 7. - 25. 7. 2021

Cena s ubytováním: 4.995 Kč (217 EUR) / 195 Kč (9 EUR) pojištění

Cena bez ubytování: 3.995 Kč (174 EUR) / 195 Kč (9 EUR) pojištění

Kapacita: 72 hráčů a hráček

Champions Shooting Academy je 4 denní intenzivní basketbalový kemp pod vedením Michaela Holtona a Mikea Sanderse zaměřený speciálně na rozvoj techniky střelby. Program začne ve čtvrtek 22. července v 9 hodin ráno. 

72 účastníků na začátku rozdělíme podle věku a dovedností do 6 týmů po 12 hráčích a hráčkách, které povedou týmoví trenéři. Každé družstvo provází celým programem 2 team coachové, kteří dětem pomáhají rozumět Američanům, asistují při trénincích a starají se o děti mimo sportovní program.

Pod přímým dohledem a za intenzivní pozornosti obou Američanů na hřišti budou všichni kempeři minimálně 4 hodiny denně. Doplňkovým programem budou pohybové tréninky a hodiny fyzioterapie, kde se hráči a hráčky budou učit technikám, které jim pomohou předejít zranění. 

Dopolední tréninkový blok se sestává ze 3 jednohodinových bloků. Dva z nich jsou zaměřené na střelbu, jeden z nich potom na pohybové aktivity. Po obědě je na programu klinika zaměřená speciálně na téma střelby a rozbor techniky u videa. Odpolední program se skládá rovněž ze 3 jednohodinových bloků z nichž 2 jsou zaměřeny na basketbal a 1 na fyzioterapii. Po večeři jsou na programu zápasy a střelecké soutěže.

V ceně Champions Shooting Academy jsou zahrnuty tréninky, jídlo 6x denně, pitný režim, účastnické tričko a ubytování na 3 noci. 

Program bude ukončen v neděli 25. července v 11.45 hodin. Oběd v neděli je zahrnut v ceně akce. 

Přihlásit se

cc2020-150

Datum: 25. 7. - 30. 7. 2021

Cena s ubytováním: 8.995 Kč (375 EUR) / 395 Kč (17 EUR) pojištění

Cena bez ubytování:  5.995 Kč (250 EUR) / 395 Kč (17 EUR) pojištění

Kapacita: 144 hráčů a hráček

Champions Camp je basketbalový kemp s bohatou tradicí - letos se bude konat podesáté, tentokrát naposled. Jako hlavní trenéři se představí Michael Holton z Portland Trail Blazers a Mike Sanders, který naposledy působil jako asistent trenéra Utah Jazz. Týmovými kouči se na týden stanou zkušení hráči a hráčky z mnoha evropských basketbalových lig, nebudou chybět ani sportovní specialisté s nejvyššími trenérskými akreditacemi ve svých oborech. Slavnostní zahájení se uskuteční v neděli 25. července ve 13 hodin v městské sportovní hale.

Hráči a hráčky jsou podle věku a dovedností rozděleni do dvanácti-členných týmů. Každé družstvo provází celým programem team coach, který dětem pomáhá rozumět Američanům, vede týmové tréninky a stará se o děti mimo sportovní program.

Pod přímým dohledem obou Američanů na hřišti budou všichni kempeři minimálně 3 hodiny denně. Hráči a hráčky projdou atletickými a kondičními tréninky, Champions Camp Challenge, koordinačním tréninkem a balančními cvičeními. U videa rozebereme techniku nejlepších playerů světa, v kině shlédneme basketbalový film a poslechneme si vyprávění Američanů o svých zkušenostech z NBA. Každý kemper dostane při prezenci kempové tričko a při slavnostním zakončení Champions Campu report se svými výsledky, hodnocením získaných dovedností, tipy na zlepšení a podepsanou fotografií s oběma Američany. 

Velmi intenzivní program probíhá každý den od 7 do 22 hodin. Každé ráno začínáme budíčkem a snídaní. V 8 hodin se všichni sházíme na hotelových schodech, kde zhodnotíme předešlý den a vytýčíme si cíl pro den, který je před námi. Dopolední tréninkový blok se sestává z basketbalového tréninku s jedním z Američanů a dvou kratších jednotek - přednášky a doplňkového sportu nebo fyzioterapie. Po obědě je na programu klinika - Američané alternují svá povídání na basketbalová i nebasketbalová témata. Odpolední blok se skládá z basketbalového tréninku s druhým z Američanů, team-time a atletického tréninku. Po večeři jsou na programu zápasy letní ligy, povídání s Američany a film v kině Vltava.

O hráče a hráčky je postaráno 24 hodin denně, zdravotník je neustále v pohotovosti. Ubytování je zajištěno v Hotelu Sport včetně 6 jídel denně a pitného režimu.

Závěrečný ceremoniál se uskuteční v pátek 29. července ve 13 hodin v městské sportovní hale.

Přihlásit se

Michael Holton

a

 • V NBA hrál 6 sezón v klubech: Golden State Warriors, Phoenix Suns, Chicago Bulls, Portland Trail Blazers, Charlotte Hornets
 • 13 sezón jako trenér nebo asistent na nejvyšší úrovni NCAA
 • Vyvinul a implementoval program hráčské etikety, který vzbudil pozornost v celých USA
 • Vede MH Basketball Academy
 • Připravuje kempy pro děti a mládež zaměřené na basketbal i správný vývoj dětí mimo hřiště
 • MH je zapojen do několika špičkových trenérských seminářů v USA jako je např. Larry Brown/John Calipari Coaching Clinic
 • Do České republiky přijede pojedenácté

Mike Sanders

ms

 • Vystudoval univerzitu UCLA, draftován jako číslo 74 v roce 1982
 • V NBA hrál 11 sezón v klubech: San Antonio Spurs, Phoenix Suns, Cleveland Cavaliers, Indiana Pacers 
 • 15 sezón jako trenér nebo asistent po skončení hráčské kariéry
 • Asistent trenéra v týmech NBA Detroit Pistons, Milwaukee Bucks, Charlotte Bobcats a donedávna Utah Jazz, kde trénoval mj. hráče jako Raja Bell, Richard Jefferson nebo Rudy Gobert
 • Žije v New Orleans, kde vede i sportovní a komunitní centrum mládeže
 • Do České republiky přijede popáté

GALERIE

Champions Camp 2019

Champions Camp 2018

Champions Camp 2017

Champions Camp 2016

Champions Camp 2015

Champions Camp 2014

Champions Camp 2013

Champions Camp 2012

Champions Camp 2011

STORNO PODMÍNKY

Storno2020

Partneři

Logo_1_-_Logo_mesta_v_formatu_ai.original.png
Stredocesky kraj
Logo_2_-_Clarion_Converted.original.png
Basket-obchod.cz

KONTAKT

Fakturační adresa:

BK Kralupy, o. s.

U Cukrovaru 1089

Kralupy nad Vltavou

278 01

Korespondenční adresa:

Matěj Řenč

Cukrovar 1084

Kralupy nad Vltavou

278 01

Mgr. Štěpán Řenč

stepan.renc@championscamp.cz

skype: stepan.renc